E.Yeni Malatyaspor’un renkli simaları Maço Orhan ve Fatma Nine’nin tabloları yapıldı

MALATYA (İHA) – Malatyasporlu taraftarlar, Malatya tribününü en yaşlı çifti olarak bilinen Maço Orhan lakaplı Orhan Mutlu (63) ve eşi Fatma Mutlu'nun (56) tablosunu çizerek, renkli çifti forum sayfalarına eklediler.

E.Yeni Malatyaspor’un renkli simaları Maço Orhan ve Fatma Nine’nin tabloları yapıldı
Malatya
MALATYA (İHA) – Malatyasporlu taraftarlar, Malatya tribününü en yaşlı çifti olarak bilinen Maço Orhan lakaplı Orhan Mutlu (63) ve eşi Fatma Mutlu’nun (56) tablosunu çizerek, renkli çifti forum sayfalarına eklediler.

Süper Lig’in 16. haftasında Malatya’da oynanan Galatasaray maçında da tribündeki yerlerini alan yaşlı çift, alınan galibiyetle büyük bir sevinç yaşamıştı. Sarı-kırmızılı taraftarların tablo sürpriziyle büyük mutluluk yaşayan Maço Orhan, Malatya taraftarına teşekkür etti.

Gençliğinin tribünlerde geçtiğini belirten Orhan Amca, "Aşağı yukarı 40 yıldır Malatyaspor’un peşindeyim. Ne Bu öyle bir sevgi ki anlatılmaz yaşanır. Daha önce de söyledim, bize deli diyenler oluyor. Ama bunu söyleyenler memleket nedir, memleketin takımına duyulan bağlılık nedir bunu bilmiyorlar. Taraftarlar benim için güzel bir sürpriz hazırlamışlar, gördüğümde çok mutlu oldum. Biz hiçbir zaman unutmazlar umarım. Onları çok seviyorum” diye konuştu.

Tabloyu çizen Miraç Gökhalp isimli taraftar yaptığı açıklamada, “Maço Orhan Amcamızı her maç tribünde takımı desteklerken görmek bizi daha da şevklendiriyor. O tam bir Malatyalı. Biz de ona bir sürpriz yapıp, tablosunu hazırladık. İnşallah bu tabloyu tribünde de açmak nasip olur” ifadelerini kullandı.

Gökalp, tablonun bilgisayar yardımıyla çizildiğini, önümüzdeki günlerde afişe de bastıracaklarını ifade etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...