Suşehri’nde “Çocuk sağlığı ve hastalıkları” konulu sergi

Sivas'ın Suşehri ilçesinde düzenlenen Çocuk sağlığı ve hastalıkları konulu sergi törenle açıldı.

Suşehri’nde “Çocuk sağlığı ve hastalıkları” konulu sergi
Sivas
Sivas’ın Suşehri ilçesinde düzenlenen “Çocuk sağlığı ve hastalıkları” konulu sergi törenle açıldı.

Sivas’ın Suşehri İlçesi’nde Cumhuriyet Üniversitesine bağlı Timur Karabal Meslek Yüksek Okulu Çocuk Gelişimi bölümü öğrencileri tarafından “Çocuk sağlığı ve hastalıkları” konulu sergi düzenlendi. Serginin açılışını Cumhuriyet Üniversitesi Rektör Yardımcısı Hilmi Ataseven yaptı.

Burada bir konuşma yapan Ataseven, “Çocuk Gelişimi öğrencilerimizin yapmış olduğu sergide başarılı çalışmaları gördüm. Bu çalışma öğrencilerimizin ilk görsel sanatlarıdır. Güzel çalışmaları sergileyerek bizlere sundukları için öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyorum.” dedi.

Sergi hakkında açıklama yapan Çocuk Gelişimi Bölüm Başkanı Öğretim Görevlisi Didem Kayahan Yüksel, Çocuk gelişimi olarak ilçede bir farkındalık oluşturmak amacıyla böyle bir sergiyi açtıklarını kaydederek, Serginin oluşumunda emeği olan Öğrencileri ve Serginin açılmasında emeği olan Okul idaresine teşekkür etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...