Vali Kalkancı mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi

Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Dayanışma Derneği Başkanı Abdulkadir Geylani Taş başkanlığındaki mahalle muhtarları Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı'yı makamında ziyaret etti.

Vali Kalkancı mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi
Adıyaman
Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Dayanışma Derneği Başkanı Abdulkadir Geylani Taş başkanlığındaki mahalle muhtarları Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı’yı makamında ziyaret etti.

Karşılıklı sohbet havasında geçen ziyarette, Vali Nurullah Naci Kalkancı, Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Dayanışma Derneği Başkanı Abdulkadir Geylani Taş ve yönetim kurulu üyeleri muhtarların ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, muhtarlık müessesinin önemine dikkat çekti.

Gerçekleşen ziyarette bazı mahalle muhtarlarının mahallelerinde karşılaştıkları sıkıntıları ve talepleri de dinleyerek not alan Vali Kalkancı, iletilen sorunları kamu kurum ve kuruluşları nezdinde takipçisi olacağını belirti.

Başkan Abdulkadir Geylani Taş ve mahalle muhtarları ise, gösterdiği yakın ilgi ve alakadan dolayı Vali Nurullah Naci Kalkancı’ya teşekkür etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...