Darende’de ihtiyaç sahiplerine kömür dağıtılıyor

Darende Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından belirlenen ihtiyaç sahibi bin aileye kömür yardımı yapıldı.

Darende’de ihtiyaç sahiplerine kömür dağıtılıyor
Malatya
Darende Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından belirlenen ihtiyaç sahibi bin aileye kömür yardımı yapıldı.

Darende Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı dar gelirli ailelerin yanında olmaya devam ediyor. Kışın gelmesiyle birlikte Darende ilçesinde yaşayan bin dar gelirli aileye kömür yardımı yapılmaya başlandı. Vakıf kayıtlarında bulunan ve önceden belirlenen hak sahibi ailelere verilen kömürlerin evlerine kadar teslim edildiğini belirten Darende Kaymakamı ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanı Enver Hakan Zengince, “Bakanlar kurulunca her yılın başında alınan karar gereği ihtiyaç sahibi vatandaşlara kömür yardımı yapılması çerçevesinde ilçemize Kütahya ilinden gönderilen kömürlerin dağıtımına başlandı. Darende ilçemizde bulunan dar gelirli ailelerimizin her zaman yanında olmaktayız. Bu yüzden ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın kış aylarını sıcak bir ortamda geçirmeleri için devlet olarak elimizden gelen gayreti sarf ediyoruz” şeklinde konuştu.

Kömür yardımından faydalanan aileler ise, yardımdan dolayı Darende Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına teşekkür ettiler.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...