STK temsilcileri Vali Kalkancı ile bir araya geldi

Adıyaman'da faaliyet gösteren çeşitli sivil toplum kuruluşu temsilcileri Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı'yı makamında ziyaret etti.

STK temsilcileri Vali Kalkancı ile bir araya geldi
Adıyaman
Adıyaman’da faaliyet gösteren çeşitli sivil toplum kuruluşu temsilcileri Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı’yı makamında ziyaret etti.

ÇATOM Sorumlusu Zeynep Erdem, Gençlik ve Kültür Evi Sorumlusu Yeşim Çelik Süzer, Adıyaman Demirspor Kulüp Başkanı Ahmet Benli, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Vecihi Yüksek, Ülkü Ocakları İl Başkanı Taha Şahin ve yönetim kurulu üyeleri ile Safvan Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Dr. Sadık Çağ ve yönetim kurulu üyeleri Vali Nurullah Naci Kalkancı’yı ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette sivil toplum kuruluşu temsilcileri Adıyaman’da yürüttükleri faaliyet ve çalışmalar hakkında Vali Kalkancı’ya bilgi verdi. Sivil toplum kuruluşlarını valilik makamında ayrı ayrı kabul ederek ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Nurullah Naci Kalkancı, STK’larla tek tek tanışarak, bir süre sohbet etti.

STK temsilcilerine ziyaretlerinden ve güzel temennilerinden dolayı teşekkür eden Vali Kalkancı, birlik ve beraberliğin sağlanmasında STK’lara çok büyük görevler düştüğünü belirtti.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom