Başkan Korkut, Bahri’yi hayaline kavuşturdu

Erzurum Merkez Yakutiye İlçe Belediye Başkanı Ali Korkut, Recep Birsin Özen Özel Eğitim Uygulama Merkezi 1. Kademede eğitim gören Bahri Demircioğlu'nun hayallerini süsleyen bisiklete kavuşturdu.

Başkan Korkut, Bahri’yi hayaline kavuşturdu
Erzurum
Erzurum Merkez Yakutiye İlçe Belediye Başkanı Ali Korkut, Recep Birsin Özen Özel Eğitim Uygulama Merkezi 1. Kademede eğitim gören Bahri Demircioğlu’nun hayallerini süsleyen bisiklete kavuşturdu.

Engelliler haftasında karşılaştığı Bahri Demircioğlu’nun el becerisi ve yeteneklerinden etkilenen Ali Korkut, "Bahri, oldukça kabiliyetli, eğitimle kendini geliştirebilen bir kardeşimiz. Bisiklet istemişti, hediyesini alarak kendisine teslim ettim. Söz verdi, havalar ısınında bisikletini kullanacak" dedi.

BaşkanKorkut, Bahri’nin sevinci ve mutluluğunun önemli olduğunu belirterek, "Bu çocuklarımızın topluma adapte olmasını kolaylaştırmak için hepimize görev düşüyor. Akrabası olmak gerekmiyor, ama hepimizin engelli arkadaşlarımızın olması önemli. Bizim atacağımız adımlarla onlar topluma adapte olmada zorlanmayacaklardır. Gönül yapabildiysek ne mutlu bize. Bahri’nin gözlerindeki ışıltı önemli" şeklinde konuştu.

Anne Şengül, çocuklarının hayalini yerine getiren Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut’a teşekkür ederek, “Ali Korkut, çocuğumuzu sevindirdi, Allah’ta onu sevindirsin" dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...