Kayapınar’da 4 yeni Aile Destek Merkezi hizmete açılıyor

Diyarbakır'ın Kayapınar Kaymakamlığı ve Belediyesince hazırlanan 1 milyon 200 bin tutarındaki 4 adet Aile Destek Merkezi projesi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü tarafından kabul edildi.

Kayapınar’da 4 yeni Aile Destek Merkezi hizmete açılıyor
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Kayapınar Kaymakamlığı ve Belediyesince hazırlanan 1 milyon 200 bin tutarındaki 4 adet Aile Destek Merkezi projesi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü tarafından kabul edildi.

İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı, kadınların kişisel ve mesleki gelişimlerine ve ev ekonomilerine katkı sağlamalarına önem verdiklerini belirtti. Balcı, ilçede 3 adet olan Aile Destek Merkezlerini kısa süre içerisinde 7’ye çıkarılacağını anlatarak, 10 bin kadınının bu merkezlerden faydalanacağını ifade etti. Balcı, projenin başta Kayapınarlı kadınlar olmak üzere tüm Diyarbakır’a hayırlı olmasını diledi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...