Baskil Müftüsü Aydın göreve başladı

Baskil İlçe Müftülüğüne atanan Ömer Aydın, ilçeye gelerek göreve başladı.

Baskil Müftüsü Aydın göreve başladı Güncel

İstanbul'a atanan Osman Nuri Demir’in yerine tayin edilen ve Diyarbakır'da vaiz olarak görev yapan Aydın, vatandaşların ibadetlerini rahat bir şekilde yapabilmeleri için gayret göstereceklerini belirtti.

Makamında hayırlı olsun ziyaretlerini kabul eden Müftü Aydın, yeni göreviyle ilgili şunları kaydetti:

"Baskil'deki görevime geçen hafta itibariyle başladım. Diyarbakır vaiz olarak çalışıyordum. Yüce Rabbimden, deruhte ettiğim bu yeni görevi, nihayetine kadar dinim, dünyam ve ahiretim için hayırlı kılmasını, rızasından ayırmadan istikamet ve sağlık, huzur ve bereket içinde yürütmeyi nasip etmesini niyaz ediyorum. Memleketimize hayırlı işler yapmayı nasip eylesin. Baskil küçük şirin bir ilçe, halkı da bilinçli. İnşallah burada maneviyat için hayırlı işler yapacağız. Beni bu göreve laik görenler teşekkür eder saygılarımı sunarım."

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...