Divriği Belediyesi araç filosunu güçlendirdi

Divriği Belediyesi yeni aldığı araçlarla belediyenin araç filosunu güçlendirdi.

Divriği Belediyesi araç filosunu güçlendirdi
Sivas
Divriği Belediyesi yeni aldığı araçlarla belediyenin araç filosunu güçlendirdi.

Yeni alınan araçlar için Divriği Cumhuriyet Meydanı’nda tören düzenlendi. Belediye Başkanı Hakan Gök ve vatandaşların katıldığı törende konuşan Başkan Hakan Gök,"Halkımız bize iki dönem yetki verdi. Göreve ilk geldiğimizde araç parkımızın çok eski olduğunu ve halkımıza kaliteli ve hızlı hizmet veremediğini görüp çalışmalarımıza bu öncelikle başladık ve bugüne kadar tamamı belediyemiz bütçesinden 16 araç alarak araç parkımızı yeniledik. Araç seçimlerini halkımızın,muhtarlarımızın ve birim sorumlularının ihtiyaç ve taleplerine göre belirledik. Görev yaptığımız süre içerisinde sizlerin bizlere emanet ettiği bütçeyi doğru ve yerinde kullanarak yine sizlere en iyi, ve kaliteli hizmet vermek için kullandık. Geçen dönem ve bu dönem görev yaptığım bütün meclis üyelerimle beraber ortak kararlara alarak birlik ve beraberlik içinde hizmet noktasında birleşip ilçe için karalar aldık. Birlikteliğin önemini ve gücünü İlçemizde göstermiş olmanın gururu ve sevinci içindeyiz" dedi.

Konuşmanın ardından kurdele kesilerek hizmete sunuldu. Törenin ardından vatandaşlara bir süre önce vefat eden Ali Kızıltuğu’un türküleri dinletildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...