'Dünya Türkiye'nin büyümesini ve güçlenmesini istemiyor'

Türkiye'nin büyümesini ve güçlenmesini dünyanın istemediğini belirten AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Türkiye'yi hep terbiye etmeye çalıştıklarını fakat başarılı olamadıklarını söyledi.

'Dünya Türkiye'nin büyümesini ve güçlenmesini istemiyor' Siyaset

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, bir dizi ziyaret ve toplantılara katılmak üzere Elazığ’a geldi.AK Parti İl Başkanlığında partililerle bir araya gelen Karacan, burada açıklamalarda bulundu.

2019 seçimlerinin büyük bir fırsat olduğunu dile getiren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, "Ülkeye borcumuzu ödeme zamanı geldi. Bunu kendimiz için değil geleceğimiz, çocuklarımız, torunlarımız için yapmamız gerekiyor. 2019, tarihinin en önemli seçimlerinden birisidir. Türkiye’nin büyümesini, güçlenmesini tüm dünya istemiyor. Türkiye’yi bir şekilde hep terbiye etmeye çalışıyorlar. Ama bunda başarı olamadılar. Bunu MİT tırları, 17 - 25 Aralık olayları, gezi eylemleri, 15 Temmuz ile yapmaya çalıştılar” dedi.

Türkiye ekonomisi üzerinde bir algı yapılmaya çalışıldığını aktaran Karacan, “Türkiye’nin ekonomisi sapasağlam ayakta. Güçlü bir liderimiz ve güçlü bir Türkiye ekonomimiz var. Eskisi gibi günlük değişen bir ülke yok. Buna rağmen yine operasyon için uğraşıyorlar. Halkımız bunun bilincinde. Dava arkadaşlarımızla beraber bunu da en iyi şekilde atlatacağımızı biliyorum. Bu süreç hepimiz için borcumuzu ödeme zamanıdır” ifadelerini kullandı.

Karacan’a ziyaretinde, AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze ve Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz eşlik etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...