Bingöl’de polisler, vatandaşı broşürle uyardı

Bingöl polisi, Duyarlı Bingöl Huzurlu Yaşam sloganıyla kapı kapı gezerek bilgilendirme broşürü dağıttı.

Bingöl’de polisler, vatandaşı broşürle uyardı
Bingöl
Bingöl polisi, “Duyarlı Bingöl Huzurlu Yaşam” sloganıyla kapı kapı gezerek bilgilendirme broşürü dağıttı.

Bingöl İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şubesi, vatandaşların evden hırsızlık olaylarının önüne geçmek amacıyla “Duyarlı Bingöl Huzurlu Yaşam” sloganıyla kapı kapı gezerek bilgilendirme broşürü dağıttı. Vatandaşlar ile yüz yüze görüşen ekipler, evden hırsızlığın önüne geçmek için alınması gereken tedbirler konularında uyarılarda bulundu.

Hazırlanan broşürde, hırsızların gürültü çıkararak ve zaman harcayarak bir yere girmek istemeyecekleri, binaların birinci katlarında bulunan balkon kapısı ve pencerelerin sağlam demir parmaklı olması gerektiği, apartman sakinleri, yönetici ve bina görevlilerinin apartmana giren çıkan yabancılara karşı duyarlı olmaları gerektiği, bina giriş kapılarının her zaman kapalı olmasına özen gösterilmesi ve mümkünse evlerine veya apartmanlarına güvenlik kameraları taktırmanın önemi vurgulandı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...