Kaşla göz arasında 3,5 ton lahana çaldılar

Diyarbakır'ın merkez Bağlar ilçesinde hırsızlar, bir iş yerinin sahibinin neredeyse gözü önünde, yaklaşık 3,5 ton lahanayı kamyonete yükleyerek kayıplara karıştı. İş yerinin güvenlik kamerasına yansıyan hırsızlık olayı, görenleri hayrete düşürdü.

Kaşla göz arasında 3,5 ton lahana çaldılar
Diyarbakır
Diyarbakır’ın merkez Bağlar ilçesinde hırsızlar, bir iş yerinin sahibinin neredeyse gözü önünde, yaklaşık 3,5 ton lahanayı kamyonete yükleyerek kayıplara karıştı. İş yerinin güvenlik kamerasına yansıyan hırsızlık olayı, görenleri hayrete düşürdü.

Olay, merkez Bağlar ilçesinde sebze meyve komisyoncularının bulunduğu Yenihal’de meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, hale giren hırsızlar aynı dakikalarda dükkana gelen iş yeri sahipleri ile aralarında 10 metre olduğu halde 3,5 ton lahanayı kısa sürede kamyonete yükleyip kayıplara karıştı. İş yerinin güvenlik kamerasına yansıyan hırsızlık olayı, görenleri hayrete düşürdü.

İş yeri sahibi Hakan Uçar, dün akşam 17.30 sıralarında ortağıyla birlikte iş yerine geldiğini belirterek, “Araçlarımızı dükkanın önüne park ettik. Hemen yan tarafımızda saat 17.40’da 5 kişi arabayla yanaşıp 3,5 ton lahanayı arabalarına yüklemişler” dedi.“Aramızda 10 metre var”

Hırsızların, dükkanda kendileri olduğu halde böyle bir şeye nasıl cesaret edebildiklerine şaşırdığını ve şokta olduğunu ifade eden Uçar, şunları kaydetti:

“Hiç fark etmedik. Ortağımla konuşurken meğerse yan tarafta 3,5 ton lahanayı 5 tane canavar 5 dakika içerisinde yükleyip gidiyor. Maddi değeri önemli değil hangi cesaretle yanımızda lahanalarımızı çalıyorlar. Aramızda 10 metre var. Bir de Lahananın iyisini almışlar yapraklarını da bize bırakmışlar. Sabah 04.30’da işe gelince lahanaların burada olmadığını anladık ve güvenlik kameralarına bakınca anladık. Polise haber verdik.”

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...