ÇEDAŞ’tan köy muhtarlarına plaket

Sivas, Tokat ve Yozgat'ta elektrik dağıtım hizmeti veren Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ), merkez köy muhtarlarına sağladıkları işbirliği ve destekten dolayı teşekkür plaketi verdi.

ÇEDAŞ’tan köy muhtarlarına plaket
Sivas
Sivas, Tokat ve Yozgat’ta elektrik dağıtım hizmeti veren Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ), merkez köy muhtarlarına sağladıkları işbirliği ve destekten dolayı teşekkür plaketi verdi.

Sivas, Tokat ve Yozgat’ta elektrik dağıtım hizmeti veren ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa, kentteki bir düğün salonunda merkez köy muhtarları ile yemekte bir araya geldi. Kuruma sağladıkları destekten dolayı 150 muhtara plaket veren Akboğa, kurumun yatırım ve çalışmaları hakkında katılımcılara bilgi verdi. 2017 yılı çalışmalarını anlatan ve 2018 yılında hizmete sunulacak olan yatırımlar hakkında bilgi veren Akboğa, "Enerji kesildiği zaten biz enerjiyi veren taraftayız. Şuanda coğrafi koşullar dışında çok fazla kesintimiz olmuyor. Kesinti olduğu zamanda anında personellerimiz gelip enerji vermeye çalışıyorlar. Çok şükür iyi bir konuma geldik" dedi.

ÇEDAŞ’ın Sivas’ta hizmet verdiği dönem içerisinde 2010 yılı yatırımı 17 milyon lira iken bunun 2017 yılında 56 milyon liraya kadar çıktığını da vurgulayan Akboğa, yeni yılda hedeflerinin 65 milyon lira olduğunu aktardı.

Konuşmanın ve sunumun ardından muhtarlar yaşanan sorunları anlatarak, çalışmalardan dolayı teşekkür ettiler.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...