MÜSİAD’dan Tahir Macit’e ziyaret

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şube Başkanı Hüseyin Kalan, Yönetim Kurulu ile birlikte Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Vekili Tahir Macit'i ziyaret etti.

MÜSİAD’dan Tahir Macit’e ziyaret
Malatya
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şube Başkanı Hüseyin Kalan, Yönetim Kurulu ile birlikte Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Vekili Tahir Macit’i ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Vekili Tahir Macit, “Malatyamızın özellikle MUSİAD Şube Başkanının Malatya’daki hizmetleri, iş adamlarının birlikte örgütlenmesi çok önemli. Ziyarette kendileri ile fikir alışverişinde bulunup Malatya için birlikte neler yapabiliriz, bunları tartışacağız” ifadelerini kullandı. Kendilerini ağırladığı için Macit’e teşekkür eden MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Hüseyin Kalan ise, "Malatya için ne gibi projeler geliştirebiliriz üzerine fikir alışverişinde bulunmak için ziyaret ettik. Hayırlı bir ziyaret olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...