MHP İl Başkanı Avşar Akçadağ’ı ziyaret etti

MHP Malatya İl Başkanı Ramazan Bülent Avşar, MHP Akçadağ İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

MHP İl Başkanı Avşar Akçadağ’ı ziyaret etti
Malatya
MHP Malatya İl Başkanı Ramazan Bülent Avşar, MHP Akçadağ İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP Akçadağ İlçe Başkanı Cahit Leventoğlu, “İnşallah önümüzdeki seçimlerde Akçadağ’da oy patlaması yapacağız” ifadelerini kullandı. Akçadağ’da oy potansiyellerinin çok olduğunu bildiklerini dile getiren MHP İl Başkanı Bülent Avşar ise, “İlçe Başkanımız ve yönetimi ile birlikte, el ele vererek tüm zorlukları aşacağımıza inanıyorum. İlçe gezimizi Akçadağ’dan başlattık. Bazı kısır düşünceleri artık hafızalarımızdan atma zamanı gelmiştir. Gün birlik günüdür. Liderimiz, Genel Başkanımızın güzel bir sözünü sizlerle paylaşmak istiyorum. ‘Sözüne dikkat et ki başın gitmesin, dilini tut ki dişin kırılmasın’. Göreve geldiğimiz günden bu yana tüm ilçe teşkilatlarımız ile, bize destek olan, olmayan tüm teşkilatımızla kucaklaşarak, omuz omuza hareket edeceğimizi belirtmiştik. İnşallah hep birlikte MHP’yi hak ettiği yere taşıyacağız” diye konuştu.

MHP İl Başkanı Bülent Avşar daha sonra İlçe Başkanı Leventoğlu ve yönetimi ile bir süre sohbet ederek, sıkıntıları ve problemleri dinledi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...