Veliler dikkat! Bu fırsatı kaçırmayın

Harvard Dil Okulları küçük yaş grubundaki öğrencilere büyük fırsat sunuyor.

Veliler dikkat! Bu fırsatı kaçırmayın Eğitim

Elazığ’da yabancı dil eğitimi denince akla ilk gelen eğitim kurumu olan Harvard Dil Okulları  LYS, YDS, TOEFL, IELTS ve genel İngilizce eğitimlerinde öğrencilerin aldıkları başarılı sınav sonuçlarıyla sadece yabancı dili öğretmeyi değil aynı zamanda öğrencilere birer dil edindirme konusunda da kendini birçok kez ispatlayarak adından başarılarıyla söz ettirmektedir.

Ayrıca ilkokul ve ortaokul öğrencileri için önceliği öğrenciye dili sevdirip, konuşmalarını sağlamayı ilke edinen Harvard Dil Okulları, küçük yaş gruplarına hafta sonları verdiği eğitime ek olarak talep üzerine hafta içi salı-perşembe günleri öğleden sonra gruplarını da ekledi.

Elazığ’da 2 şubesi ile eğitim veren Harvard Dil Okulları’nın Hazardağlı Şubesi’nde çocuklarımız, hafta içi boş geçirdikleri vakitlerini değerlendirip hem bir dil öğrensin hem de okuldaki İngilizce derslerine takviye yapsın istiyorsanız, erken kayıt döneminden faydalanmayı kaçırmayın.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...