Üniversite öğrencilerine diş taraması

Cumhuriyet Üniversitesi Hafik Kamer Örnek Meslek Yüksekokulu öğrencileri Diş Hekimliği Fakültesi'nde diş taramasından geçirildi.

Üniversite öğrencilerine diş taraması
Sivas
Cumhuriyet Üniversitesi Hafik Kamer Örnek Meslek Yüksekokulu öğrencileri Diş Hekimliği Fakültesi’nde diş taramasından geçirildi.

Diş Hekimliği Fakültesi yönetimi ve personelinin yakından ilgilendiği 40 kişilik öğrenci grubunun tedavileri 15 Temmuz Şehitleri Kliniği’nde yapıldı.

Diş Hekimliği Fakültesi hocalarının yakın ilgisinden memnun kalan öğrenciler bu imkanı sağlayan Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığına ve Hafik Kamer Örnek Meslek Yüksekokulu Müdürlüğüne teşekkür ettiler.

Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hakan Demiröz, ilçe hastanesinde diş kliniğinin bulunmadığını ve öğrencilerin böyle bir imkandan yararlandırılması konusunda yardımlarını esirgemeyen Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığına teşekkür ederek belirli aralıklarla etkinliğin tekrar planlandığını ve ihtiyacı olan öğrencilerin diş taraması ve tedavisi hizmetlerinden yararlanmalarının sağlanacağını söyledi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...