2 ay önce evden çıktı, bir daha haber alınamadı

Diyarbakır'ın merkez Bağlar ilçesinde 2 ay önce evden çıkan ve psikolojik sorunları olduğu öğrenilen vatandaştan bir daha haber alınamadı. Aile, çocuklarının bulunmasını istedi.

2 ay önce evden çıktı, bir daha haber alınamadı Diyarbakır

Edinilen bilgilere göre, merkez Bağlar ilçesi Fatih Mahallesi’nde ikamet eden Mehmet Sait Gümüş (38), yaklaşık 2 ay önce gezmek amacıyla evden çıktı. Psikolojik sorunları olduğu ve tedavi gördüğü öğrenilen Gümüş’ten bir daha haber alınamadı. Çocuklarının eve dönmemesi üzerine tedirgin olan aile polise haber verdi. Polis, Gümüş’ün bulunması için çalışma başlattı.

Baba Kazım Gümüş, oğlunun psikolojik sorunlarının olduğunu ve daha önce de 2 kez kayıplara karıştığını belirterek, “Oğlum hasta. Nerede ve nasıl bilmiyoruz. Yaklaşık 17 senedir psikolojik sorunları var. Çocuğumuzun bulunmasını istiyoruz” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...