Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sesinden "Yiğido şiirine" rekor izlenme

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Sivas mitingi sırasında okuduğu Yiğido Şiiri için kendi sesinden, Sivas Belediyesi tarafından hazırlanan görsel sosyal medyada bir günde 200 bin kişi tarafından izlendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sesinden Sivas
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Sivas mitingi sırasında okuduğu "Yiğido Şiiri" için kendi sesinden, Sivas Belediyesi tarafından hazırlanan görsel sosyal medyada bir günde 200 bin kişi tarafından izlendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 10 Aralık günü Sivas’ta gerçekleştirdiği mitinge Celal Özdemir tarafından kaleme alınan "Yiğido" isimli şiiri okuyarak başlamıştı. Sivaslılar tarafından beğenilen şiir, Sivas Belediyesi tarafından, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sesi kullanılarak klibe dönüştürüldü. Bu görsel çeşitli sosyal medya siteleri üzerinde paylaşıldı. Sosyal medya kullanıcıları tarafından da beğenilen görsel paylaşıldığı ilk gün yüzlerce kişi tarafından paylaşılıp 200 bine yakın kişi tarafından izlenildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Sivaslılara hitaben yaptığı konuşmada beş kıtalık şiirin iki kıtasını okumuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...