Başkan Atilla: "Şehrin her noktasına hizmet götürüyoruz"

Hani ilçesinde görev yapan mahalle muhtarlarıyla istişare toplantısı düzenleyen Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Şehrin her noktasına hizmet götürüyoruz dedi.

Başkan Atilla: Diyarbakır
Hani ilçesinde görev yapan mahalle muhtarlarıyla istişare toplantısı düzenleyen Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, "Şehrin her noktasına hizmet götürüyoruz" dedi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, muhtarlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi Toplantı Salonu’nda Hani ilçesinde görev yapan muhtarlarla bir araya gelen Başkan Atilla, Büyükşehir Belediyesi’nin yürüttüğü çalışmaları anlattı. Toplantıda mahallelerin sorunları ve çözümleri konuşuldu. Kırsal ile kent merkezi ayırmadan Diyarbakır’ın her mahallesinde, halkın sorunlarını gidermek adına çalışma başlattıklarını ifade eden Başkan Atilla, mahalle muhtarlarının görüş ve fikirlerine önem verdiklerini belirtti.“Şehrimizin her bir ferdi bizler için çok değerlidir”

Yapılan toplantılarla mahallelerin eksiklerini tespit ettiklerini ve buna göre projelerini şekillendirdiklerini kaydeden Başkan Atilla, "Büyükşehir Belediyesi olarak yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı muhtarlarımıza anlatıp, onların fikirlerine de başvuruyoruz. Muhtarların sorun ve sıkıntılarına hızlı bir şekilde çözüm üretmeye çalışıyoruz. Halkımıza layık olduğu hizmetleri sunmak için özenle çalışıyoruz. Şehir içinde belediyenin hizmetleri nasılsa kırsal da aynı şekilde olmalıdır. Büyükşehir Belediyesi olarak buna dikkat ediyoruz. Ayrım yapmadan şehrin her noktasına hizmet götürüyoruz. Şehrimizin her bir ferdi bizler için çok değerlidir. Halka hizmet Hakka hizmettir" dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...