MTTB’den Kudüs konferansı

Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) Malatya İl Başkanlığı tarafından Kale ilçesinde Dünden Bugüne Kudüs konulu konferans düzenledi.

MTTB’den Kudüs konferansı
Malatya
Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) Malatya İl Başkanlığı tarafından Kale ilçesinde “Dünden Bugüne Kudüs” konulu konferans düzenledi.

MTTB Malatya İl Başkanlığı ilçe konferanslarına devam ediyor. Her ay farklı bir ilçede düzenlenen konferansların sonuncusu “Dünden Bugüne Kudüs” konusuyla Kale’de yapıldı.

İzollu Çok Propramlı Anadolu Lisesi konferans salonunda gerçekleştirilen konferans öncesi MTTB Malatya İl Başkanı Mehmet Sağdıç ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kale İlçe Kaymakamı Mehmet Güder’i ziyaret etti. Ziyarette MTTB’nin faaliyetleri konuşuldu.

Ziyaretin ardından konferansa geçildi. Konferansın açılış konuşmasını yapan MTTB İl Başkanı Mehmet Sağdıç, MTTB’nin milli ve manevi değerlere sahip çıkan bir teşkilat olduğunu belirterek, bugün de Kudüs ve Mescid-i Aksa’nın Müslümanlar için ne kadar önemli olduğunu anlatmak için konferans düzenlediklerini söyledi.

Sağdıç’ın konuşmasının ardından eğitimci Mehmet Onaran konferansa başladı. Onaran konferansta Kudüs’ün öneminden bahsetti.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom