Sevinç meşaleleri Adıyaman sokaklarını aydınlattı

Adıyaman 1954 Spor'un Bölgesel Amatör Liginin ilk yarısını lider tamamlaması taraftar kulüpleri tarafından meşalelerle kutlandı.

Sevinç meşaleleri Adıyaman sokaklarını aydınlattı
Adıyaman
Adıyaman 1954 Spor’un Bölgesel Amatör Liginin ilk yarısını lider tamamlaması taraftar kulüpleri tarafından meşalelerle kutlandı.

Adıyaman 1954 Spor’un Bölgesel Amatör Ligi’nin ilk yarısını lider tamamlaması üzerine çarşı merkezinde bir araya gelen Şehri Yaman Taraftarlar Kulübü üyeleri ellerinde meşalelerle ilk olarak Adıyaman sokaklarında yürüdü. Bir süre ellerindeki meşalelerle sokakları aydınlatan taraftarlar daha sonra Adıyaman Kalesi girişine gelerek burada Adıyaman 1954 Sporun ligin ilk yarısında lider olmasını kutladı. Vatandaşlarında destek verdiği sevinç gösterisinde atılan sloganlar ve söylenen şarkılarla liderliği kutlayan yüzlerce taraftar sevinç gösterilerinin ardından sessizce dağıldı.

Adıyaman 1954 Spor’un ligin ilk yarısını liderlikle tamamlamanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Şehri Yaman Taraftarlar Kulübü Başkanı Abdurrahman Aslan, “Bugün taraftar grubumuzun yaptığı sevinç gösterisi takımımızın ilk yarıyı lider olarak tamamlamasıdır. İkinci yarıya kadar özellikle taraftarlarımıza spor sevgisi aşılayarak Adıyaman Sporun büyüklüğünü aşılayarak ikinci yarıya hazırlık yapıyoruz” dedi.

Taraftarlardan Harun Şimşek ise çok heyecanlı ve sevinçli olduğunu dile getirerek, “Adıyamanlıyım. Gördüğünüz gibi her şey memleket için. İnşallah Allah’ın izniyle Adıyaman’ımız bu sene o kupayı getirecek” ifadelerini kullandı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom
pırlanta organizasyon, kına organizasyon, nişan organizasyon, doğum günü organizasyon gezilecek yerler