Erzincan Barosundan avukatlara uzlaştırmacı eğitim

Erzincan Barosu ile Türkiye Barolar Birliği işbirliğinde düzenlenen sertifikalı Uzlaştırmacı Eğitimi başladı. Toplamda 48 saat sürecek olan eğitimden 58 baro üyesi yararlanacak. 2 grup halinde gerçekleştirilen eğitimler Erzincan Barosu ek binası konferans salonunda başladı. Eğitim sonunda başarılı olan avukatlara uzlaştırmacı eğitim sertifikası düzenlenecek olan tören ile takdim edilecek.

Erzincan Barosundan avukatlara uzlaştırmacı eğitim
Erzincan
Erzincan Barosu ile Türkiye Barolar Birliği işbirliğinde düzenlenen sertifikalı “Uzlaştırmacı Eğitimi" başladı. Toplamda 48 saat sürecek olan eğitimden 58 baro üyesi yararlanacak. 2 grup halinde gerçekleştirilen eğitimler Erzincan Barosu ek binası konferans salonunda başladı. Eğitim sonunda başarılı olan avukatlara uzlaştırmacı eğitim sertifikası düzenlenecek olan tören ile takdim edilecek.

Avukatların mesleki gelişimine katkıda bulunmanın Erzincan Barosunun en önemli görevlerinden biri olduğunu belirten Erzincan Barosu Başkanı Adem Aktürk "Meslektaşlarımızın mesleki açıdan kendilerini geliştirmeleri için baromuzun imkanlarını en iyi şekilde kullanıyoruz. Bu açıdan avukatlarımıza "Uzlaştırmacı Eğitimi" veriyoruz. Baromuzun olanaklarından üyelerimizin en etkili şekilde faydalanmasını amaçlıyoruz. Amacımız baromuzun hizmet kalitesini her geçen gün daha da arttırmak ve meslektaşlarımızın beklentilerine cevap veren bir baro olmaktır." dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...