Başkan Özdemir okul aile birliğiyle bir araya geldi

Adıyaman'ın Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir'i, Gölbaşı İmam Hatip Ortaokulu Okul Aile Birliği ziyaret etti.

Başkan Özdemir okul aile birliğiyle bir araya geldi
Adıyaman
Adıyaman’ın Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir’i, Gölbaşı İmam Hatip Ortaokulu Okul Aile Birliği ziyaret etti.

İmam Hatip Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkanı Salih Uçar, Belediye Başkanı Yusuf Özdemir’e okulun çevre düzenlenmesine ve okula verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederek kendisine okul öğrencileri tarafından yapılan portresini ve Kuran-ı Kerim hediye etti. Okul Müdürü Reşit Kaşıkara, her zaman isteklerini en kısa sürede yerine getiren Belediye Başkanı Yusuf Özdemir’e desteklerinden dolayı şükranlarını sunduğunu söyledi.

Belediye Başkanı Yusuf Özdemir ise konuşmasında kendisinin de bir eğitimci olduğunu hem kişisel olarak hem de belediye olarak eğitim ve öğretimin ilçede en üst seviyelere çıkması için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini ifade ederek ziyaretlerinden dolayı İmam Hatip Lisesi Ortaokuluna teşekkür etti.

Ziyarette İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Reşit Kaşıkara, Öğrenci Temsilcisi Sena Yıldırım, Okul Aile Birliği Başkanı Salih Uçar, Öğrenci Velisi Abdullah Çaktı, Öğrenci Velisi Mahmut Sincik, katıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...