Güvenlik görevlisinden örnek davranış

Adiyaman'ın Besni ilçe Devlet Hastanesinde görevli bir güvenlik görevlisi hastanede bulduğu parayı sahibine teslim etti.

Güvenlik görevlisinden örnek davranış
Adıyaman
Adiyaman’ın Besni ilçe Devlet Hastanesinde görevli bir güvenlik görevlisi hastanede bulduğu parayı sahibine teslim etti.

Besni Devlet Hastanesi çıkış kapısında bulduğu çöp görünümünde poşeti merak eden güvenlik görevlisi aldığı poşet içerisinde bir miktar para olduğunu görünce durumu hastane idaresine bildirdi. Güvenlik kamera kayıtlarında yapılan incelemelerde hastanenin çıkış kapısında tekerlekli sandalyede kalkarken parasını cebinden düşüren Vakkas Şahin’in olduğu tespit edildi. 85 yaşındaki Vakkas Şahin’e, ulaşan hastane idarecileri durumu anlatması üzerine hastaneye gelen Şahin, burada 510 TL olan parasını hastane idarecilerinden teslim aldı. Kaybettiği parasından tamamen umudunu kestiğini ve daha sonra güvenlik görevlisi tarafından bulunup kendisine teslim edilen paradan dolayı oldukça mutlu olduğunu belirten Vakkas Şahin, güvenlik görevlisine ve hastane idaresine sonsuz teşekkür etti.

Yaşlı hasta Vakkas Şahin’e, parayı teslim eden Besni Başhekimi Op.Dr.Ali Helli, "Hastamızın mutluluğu bizim için en büyük değerdir. Böyle dürüst bir personelimizle çalışmaktan ötürü mutluyuz. Hacı Murat kardeşimiz örnek bir davranış sergileyerek hastanemiz adına bizleri gururlandırdı. Kendisini bu davranışından ötürü tebrik ediyorum" dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...