Deligöz’den Erzurum’a davet

2018 yılı Bütçe Tasarısı Görüşmelerinde 4. Madde üzerine TBMM Genel Kurulunda söz alan AK Parti Erzurum Milletvekili Orhan Deligöz, AK Parti'nin yaptığı 16'ncı bütçe ile siyasi istikrar için sağlanan ekonomik istikrarın bir yansıması olduğunu belirtti.

Deligöz’den Erzurum’a davet
Erzurum
2018 yılı Bütçe Tasarısı Görüşmelerinde 4. Madde üzerine TBMM Genel Kurulunda söz alan AK Parti Erzurum Milletvekili Orhan Deligöz, AK Parti’nin yaptığı 16’ncı bütçe ile siyasi istikrar için sağlanan ekonomik istikrarın bir yansıması olduğunu belirtti.

Geçmişte bir yılı bile öngörülemeyen Türkiye’den, gelecek nesillere uzanan, vizyonu olan bir Turkiye’ye ulaşıldığını belirten ve hükümet tarafından Erzurum’a yapılan yatırımlardan bahseden Orhan Deligöz, konuşmasının son kısmında “Kış Sporları Başkenti olarak gördüğümüz Erzurum, 2011 Dünya Üniversitelerarası Kış Oyunları ve 2017 Avrupa Gençlik Olimpiyat Festivali başarıyla yapmıştır. Palandöken ve Konaklı Kayak Merkezleri hem ülkemize hem de Dünya’ya hitap etmektedir. Erzurum’da kış sezonu başlamış olup bu vesile ile siz değerli milletvekillerimizi ve tüm halkımızı bu güzelliği yerinde görmek ve kayak yapmak üzere Erzurum’a davet ediyorum” diyerek başta TBMM Genel Kurulu olmak üzere tüm Türkiye’yi Erzurum’a davet etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...