Elazığ, DAP İdaresinden 6,6 Milyon TL Alacak

Ak Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut yaptığı açıklamada; Elazığ’dan DAP İdaresine sunulan 13 projenin ödeneğinin aktarıldığını kaydetti.

Elazığ, DAP İdaresinden 6,6 Milyon TL Alacak Siyaset

Milletvekili Bulut, yapılan görüşmeler sonucunda DAP İdaresine sunulan ve yedekte kalan projelerinde onaylatılarak ödeneğinin aktarıldığını ifade etti. Metin Bulut; “Girişimlerimiz ve görüşmelerimiz sonucunda DAP İdaresi tarafından ilimizde yedekte kalan projelere de ödenek aktarımı yapılarak onaylandı. DAP İdaresinden ilimizden giden yedeklerle birlikte toplam 13 projenin ödeneği aktarılarak tamamı onaylandı. Yaklaşık olarak 6 Milyon 600 Bin liralık destekleme sağlandı. Şehrimize hayırlı olsun” dedi.

Projelerin hayata geçmesiyle birlikte Elazığ’a büyük bir katkı sunacağını ifade eden Milletvekili Metin Bulut, Elazığ’dan gelen her projenin takibinin titizlikle yapıldığını ifade etti.

DAP İdaresine sunulan ve projesi onaylanarak ödeneği aktarılan yerler şu şekilde;
Merkez – Koçharman, Merkez – Kuşhane, Ağın - Öğrendik Tarlabaşı Mezrası,
Arıcak – Yoğunbilek, Baskil – Yeniocak,  Karakoçan – Okçular, Kovancılar – Mustafaköy,
Kovancılar – Ekinbağı, Karakoçan – Çavuşyolu, Maden – Kartaldere, Palu – Beyhan,
Palu – Gömeçbağları, Sivrice - Akbuğday

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...