Erol Bulut, Vali Kaban’ı maçlara davet etti

Evkur Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut, Sportif Direktör Ali Ravcı ve Kulüp Müdürü Selçuk Günaydın, Malatya Valisi Ali Kaban'ı ziyaret ederek, adının yazılı olduğu sarı-kırmızılı forma hediye etti.

Erol Bulut, Vali Kaban’ı maçlara davet etti
Malatya
Evkur Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut, Sportif Direktör Ali Ravcı ve Kulüp Müdürü Selçuk Günaydın, Malatya Valisi Ali Kaban’ı ziyaret ederek, adının yazılı olduğu sarı-kırmızılı forma hediye etti.

Samimi bir havada gerçekleşen ziyarette, takımın geçen hafta aldığı galibiyetten dolayı mutluluğunu dile getiren Vali Kaban, fırsat buldukça maçları izlemeye gayret etiğini ifade etti. Teknik Direktör Erol Bulut ise desteklerinden dolayı teşekkür ettiği Vali Kaban’ı maçlara davet etti. Bulut, "Manevi destek çok önemli, biz o gücü ve desteği sizden alıyoruz ve almaya devam etmek istiyoruz. İçeride oynayacağım tüm maçlarda sizi de aramızda görmek bizi mutlu eder” dedi.

Teknik Direktör Erol Bulut, Sportif Direktör Ali Ravcı ve Kulüp Müdürü Selçuk Günaydın daha sonra Vali Kaban’a isminin yazılı olduğu 44 numaralı E.Yeni Malatyaspor forması hediye etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...