E.Yeni Malatyasporlu Sadık’ın Çiftpınar’ın uğuru

E.Yeni Malatyaspor savunmasının başarılı ismi Sadık Çiftpınar, 2 ay önce dünyaya gelen minik kızı İlkim'in kendisine şans getirdiğini söyledi.

E.Yeni Malatyasporlu Sadık’ın Çiftpınar’ın uğuru
Malatya
E.Yeni Malatyaspor savunmasının başarılı ismi Sadık Çiftpınar, 2 ay önce dünyaya gelen minik kızı İlkim’in kendisine şans getirdiğini söyledi.

E.Yeni Malatyaspor’da sergilediği performansla yaklaşan devre arası transfer döneminin aranan ismi olan Sadık Çiftpınar, maçlar ve antrenmanlar dışında kızı İlkim’i yanından hiç ayırmıyor. 24 yaşındaki yaşındaki defans oyuncusu takıma verilen yemeğe eşi Betül Çifpınar ve minik kızıyla katıldı. Yemek boyunca kucağından hiç indirmediği minik İlkim ile takım arkadaşlarının ilgi odağı olan Sadık, maçlardaki uğurunun kızı olduğunu söyledi. Çocukları çok sevdiğini ve kızının doğumuyla birlikte hayatın anlamının kendisi için değiştiğini belirten Sadık, “Eşim Betül ve kızım benim dünyam. Kızımız 2 ay önce dünyaya geldi. O doğduktan sonra benim için hayatın anlamı değişti diyebilirim. İlkim benim maçlardaki uğurum. Eğer sahada biraz başarılıysam bunu eşime ve kızıma borçluyum" diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...