Bingöl’de yetim çocuklara kıyafet yardımı

BİNGÖL (İHA) – Bingöl'de 82 yetim çocuğa kıyafet yardımı yapıldı.

Bingöl’de yetim çocuklara kıyafet yardımı
Bingöl
BİNGÖL (İHA) – Bingöl’de 82 yetim çocuğa kıyafet yardımı yapıldı.

İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Derneği Bingöl Şubesi tarafından 82 yetim çocuğa kıyafet yardımı yapıldı. İHH Gençlik Merkezi’nde düzenlenen programa, Bingöl Valisi Ali Mantı’nın eşi Işıl Mantı ve birçok kurum amirinin eşleri katıldı.

Kış aylarının en çok yetim aileleri için zor geçtiğini belirten İHH Bingöl Şube Başkanı Muhittin Gili, Türkiye genelinde her ay 85 bin, Bingöl’de ise 82 yetimi her ay düzenli olarak giydirdiklerini söyledi.

Yetimlere her zaman destek olduklarını dile getiren Gili,“İHH olarak onlarca ülkedeki yüz binlerce yetime sahip çıkmaya gayret ediyoruz. Büyüyüp kendi ayakları üzerinde duruncaya kadar yetimlere daima destek oluyoruz. Barınmadan sağlığa, eğitimden gıdaya her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için durmaksızın çalışıyoruz" ifadelerini kullandı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...