Elazığlılar, Kürsübaşına davetlisiniz

Elazığ Belediyesi tarafından her ayın 23’ünde geleneksel hale getirilen ‘Kürsübaşı’ etkinliği 23 Aralık Cumartesi günü akşam 19.30’da Kültür Park Mamurat-ül Aziz Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Elazığlılar, Kürsübaşına davetlisiniz Güncel

Elazığ kültüründe özel bir yere sahip olan sohbet, ziyafet, musikiyle dolu zengin bir içeriğe sahip Kürsübaşı programı, genç - yaşlı Elazığlıları buluşturmaya devam ediyor.

Her ayın 23’ünde düzenlenen ve dün ile bugünü harmanlayan Kürsübaşı programında ikramlar eşsiz Harput musikisi ile taçlandırılacak. Özellikle il dışından gelen misafirlerin yoğun ilgi gösterdiği etkinlik, önceki programlarda olduğu gibi yine sahnede yoğrulan ve Kürsübaşı programıyla özdeşleşen çiğköfte ikramıyla renklenecek.

Yediden yetmişe her yaştan vatandaşın ilgiyle takip ettiği ve ilin tanıtımına önemli katkı sunan Kürsübaşı programına tüm halkımız davetlidir.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...