Müftü Karabayır’dan Geyikli Kur’an Kursu’na Ziyaret

İl Müftüsü Yavuz Karabayır, Üzümlü ilçesindeki Geyikli Kur'an Kursu'nu ziyaret ederek, kurs öğreticileri, Ahıskalı kursiyerler ve 4-6 yaş sınıfındaki Ahıskalı miniklerle hasbihal etti.

Müftü Karabayır’dan Geyikli Kur’an Kursu’na Ziyaret
Erzincan
İl Müftüsü Yavuz Karabayır, Üzümlü ilçesindeki Geyikli Kur’an Kursu’nu ziyaret ederek, kurs öğreticileri, Ahıskalı kursiyerler ve 4-6 yaş sınıfındaki Ahıskalı miniklerle hasbihal etti.

Kurs faaliyetlerini yerinde inceleyen İl Müftüsü Yavuz Karabayır, Ahıskalı kursiyerlerin beklenti ve taleplerini de dinleyerek, imkânlar nispetinde gereken iyileştirmelerin yapılacağını ifade etti. İl Müftüsü Yavuz Karabayır minik öğrencilerle bire bir ilgilenerek, eğitim ve öğrenimde aldıkları mesafeyi müşâhede edip kurs öğreticisi görevlilerin daha bir özveri ve gayret içerisinde hizmet ve faaliyetlerini yürütmeleri için kendilerine telkinlerde bulundu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...