Erzincan Şehir Hastanesinin Temelleri Önümüzdeki Yıl atılıyor

Erzincan'da yapılacak olan Şehir Hasthanesi için Ankara'ya seyahat eden Erzincan Belediye Başkanı Cemallettin Başsoy, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci ve İl Sağlık Müdürü Yrd. Doç. Dr. Erkan Hirik, Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdürü Hüseyin İnceözü makamında ziyaret ederek 600 yataklı Devlet Hastanesi ve diğer sağlık yatırımları ile ilgili değerlendirmelerde bulundular.

Erzincan Şehir Hastanesinin Temelleri Önümüzdeki Yıl atılıyor
Erzincan
Erzincan’da yapılacak olan Şehir Hasthanesi için Ankara’ya seyahat eden Erzincan Belediye Başkanı Cemallettin Başsoy, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci ve İl Sağlık Müdürü Yrd. Doç. Dr. Erkan Hirik, Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdürü Hüseyin İnceözü makamında ziyaret ederek 600 yataklı Devlet Hastanesi ve diğer sağlık yatırımları ile ilgili değerlendirmelerde bulundular.

Ziyaretlerle ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy “Gerçekleştirilen görüşmeler neticesinde eski Devlet Hastanesi’nin yerine yapılacak olan Şehir Hastanesi’nin temellerinin önümüzdeki yıl atılacak ve en kısa sürede tamamlanacak. Bu yatırımın şehrimize kazandırılmasında Başta Başbakanımız Binali Yıldırım beyefendi olmak üzere, Sağlık Bakanımız Ahmet Demircan’a, Milletvekillerimiz Sebahattin Karakelle ve Serkan Bayram’a ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...