AK Parti Palandöken İlçe Kongresi

Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, AK Parti Palandöken İlçe Kongresi'nde yaptığı konuşmada, Trump yönetiminin kabadayılığına diğer ülkeleri küçümseyen tavrına rağmen Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sesi bu kadar gür çıkmışsa bunun arkasındaki gerçek kuvvet sizlersiniz'' dedi.

AK Parti Palandöken İlçe Kongresi
Erzurum
Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, AK Parti Palandöken İlçe Kongresi’nde yaptığı konuşmada, “Trump yönetiminin kabadayılığına diğer ülkeleri küçümseyen tavrına rağmen Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sesi bu kadar gür çıkmışsa bunun arkasındaki gerçek kuvvet sizlersiniz’’ dedi.

Müftülük Konferans Salonu’nda gerçekleşen Palandöken İlçe Kongresine Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, AK Parti Erzurum Milletvekilleri İbrahim Aydemir, Mustafa Ilıcalı, Zehra Taşkesenlioğlu, AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, ilçe belediye başkanları ve partililer katıldı.

Akdağ, yaptığı konuşmada, ‘’Bugün eğer büyük bir liderin arkasında kenetlenmiş olarak İsrail’in yaptığı zulme en gür sedayı çıkarıyorsak bugün eğer ABD’nin Trump yönetiminin kabadayılığına diğer ülkeleri küçümseyen tavrına rağmen Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sesi bu kadar gür çıkmışsa bunun arkasındaki gerçek kuvvet sizlersiniz’’ dedi.

Kongrede tek aday olarak seçime giren mevcut AK Parti İlçe Haktan Ömeroğlu yeniden ilçe başkanlığına seçildi. Yakutiye İlçe Başkanlığına ise mevcut Başkan Recep Aydın yeniden seçildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...