Ünlü şarkıcı Derya Uluğ Diyarbakır’ı salladı

Ünlü şarkıcı Derya Uluğ Diyarbakır'da verdiği konserde hayranlarını coşturdu. Uluğ, Birçok sanatçı arkadaşıma da söylüyorum. Buranın gayet güvenilir ve konserlerin de birçok yerden daha güzel geçtiğini söylüyorum dedi.

Ünlü şarkıcı Derya Uluğ Diyarbakır’ı salladı
Diyarbakır
Ünlü şarkıcı Derya Uluğ Diyarbakır’da verdiği konserde hayranlarını coşturdu. Uluğ, “Birçok sanatçı arkadaşıma da söylüyorum. Buranın gayet güvenilir ve konserlerin de birçok yerden daha güzel geçtiğini söylüyorum” dedi.

Diyarbakır’da Karavil Grup ve Ceylan Grup ortaklığında hayata geçen alışveriş merkezi kiralama ve yönetimi Apleona GVA Mülk Yönetim Hizmetleri Türkiye tarafından yapılan Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyüğü olma özelliğini taşıyan Ceylan Karavil Park Alışveriş Merkezi, “Okyanus”, “Canavar” ve “Nabız” gibi şarkılarıyla gündemde olan ünlü şarkıcı Derya Uluğ’u hayranlarıyla bir araya getirdi. Platforma gelen Derya Uluğ, söylediği şarkılarla Diyarbakırlıları coştururken, yüzlerce hayranının telefonlarına sarılarak fotoğraf çekmeleri renkli görüntülere sahne oldu.“Beklediğimizden daha modern ve huzurlu bir şehir”

İHA mikrofonlarına konuşan Uluğ, Diyarbakır’a ikinci gelişi olduğunu dile getirerek şunları kaydetti:

“Beklediğimizden çok daha modern ve en önemlisi huzurlu bir şehir. Çünkü herkes buraya gelmekten biraz çekiniyor. Biz ilkinde de çekinmedik bunda da çekinmedik. Çok da güzel bir konser geçirdik az önce. Buraya gelmeyenler tedirgin oluyorlar doğal olarak burada olabilecek olaylardan, yaşananlardan dolayı ama bizim öyle bir tedirginliğimiz yoktu. Gayet rahat geldik. Birçok sanatçı arkadaşıma da söylüyorum. Buranın gayet güvenilir ve konserlerin birçok yerden daha güzel geçtiğini söylüyorum. Ceylan Karavil AVM’deydik ve çok güzel geçti. Çok kalabalıktı. Bütün Diyarbakırlılara ve gelen herkese çok teşekkür ediyorum.”

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...