BİLSAM’ın bu haftaki konuğu yazar Yıldız Ramazanoğlu oldu

Bilgi Yolu, Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi (BİLSAM)'nin seri konferanslar dizisi kapsamında bu haftaki konuğu yazar Yıldız Ramazanoğlu oldu.

BİLSAM’ın bu haftaki konuğu yazar Yıldız Ramazanoğlu oldu
Malatya
Bilgi Yolu, Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi (BİLSAM)’nin seri konferanslar dizisi kapsamında bu haftaki konuğu yazar Yıldız Ramazanoğlu oldu.

BİLSAM Konferans Salonunda gerçekleşen ve “Müslüman Dünyanın Sineması” konusunun ele alındığı konferansa vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. "Derin Siyah", "Bağdat Fragmanı", "İkna Odası", "Angelika", "Adem’in Cevap Vermesi" gibi eserlerin sahibi olan ünlü yazar Ramazanoğlu burada yaptığı konuşmada Malatya’da olmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade ederek, kendisini ağırladığı için BİLSAM’a teşekkür etti. Müslümanların ve Müslüman dünyasının yıllarca sinema sektöründe kötü gösterildiğine işaret eden Ramazanoğlu “Sinemada öyle bir algı oluşturuldu ki, örneğin Müslüman uçak kaçırıyor, bomba patlıyor, adam öldürüyor. Müslümanları sinema ile bütün dünyaya kötü gösterdiler” diye konuştu.

Ramazanaoğlu konferansın sonunda katılımcılardan gelen soruları da cevaplandırdı. Konferansa BİLSAM Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İbrahim Gezer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...