BM’nin kararı Hani’de sevinçle karşılandı

Birleşmiş Milletler (BM) Genel Kurulunda yapılan Kudüs oylamasında ABD'nin, tüm dünya ülkeleri nezdinde büyük bir hezimet yaşaması, Diyarbakır'ın Hani ilçesinde sevinçle karşılandı.

BM’nin kararı Hani’de sevinçle karşılandı
Diyarbakır
Birleşmiş Milletler (BM) Genel Kurulunda yapılan Kudüs oylamasında ABD’nin, tüm dünya ülkeleri nezdinde büyük bir hezimet yaşaması, Diyarbakır’ın Hani ilçesinde sevinçle karşılandı.

Sevinç çığlıkların yaşandığı Hani ilçesinde okullarda okuyan bir grup öğrenci de ellerine aldıkları Türk bayraklarıyla kararı sevinçle karşıladı. Hani İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanı Şaban Arda Yazıcı, mahalle gezileri kapsamında çocukların ellerinde taşıdıkları Türk Bayraklarını görünce makam arabasını çocukların olduğu yerde park ederek tebrik etti ve sevinçlerine de ortak oldu ve kendilerine çeşitli hediyeler takdim etti. Çocukların bu hareketi ilçenin genelinde büyük takdir topladı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...