Kızılırmak’ta balçığa saplanan 3 genç kurtarıldı

SİVAS (İHA) – Sivas'ta balık avlamak için girdikleri Kızılırmak'ta balçığa saplanan 3 genç, itfaiye ve AFAD ekipleri tarafından kurtarıldı.

Kızılırmak’ta balçığa saplanan 3 genç kurtarıldı
Sivas
SİVAS (İHA) – Sivas’ta balık avlamak için girdikleri Kızılırmak’ta balçığa saplanan 3 genç, itfaiye ve AFAD ekipleri tarafından kurtarıldı.

Edinilen bilgiye göre, tarihi Kesim Köprü’nün altında balık avlamak içi Kızılırmak’a giren 3 genç balçığa saplandı. Gençlerden biri kendi imkanı ile saplandığı yerden çıkmayı başarırken, saplandıkları yerden çıkamayan iki gencin imdadına itfaiye ve AFAD ekipleri yetişti. Ekipler tarihi köprünün üzerinden ırmağa merdiven sarkıttı. Merdivenin ucuna tutunan gençler, saplandıkları yerden çıkartıldı. Eğlenceleri başlarına dert açan gençler, kurtarılır kurtarılmaz olay yerinden uzaklaştı.

Olaya tanık olan bir genç, “Balık tutmak için Kızılırmak’a girdiler. Çamura saplandılar. Birisi kendi çıkmayı başardı, diğer ikisini ise itfaiye ve AFAD kurtardı” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...