Diyarbakır’da ‘Dicle’nin pedal sesi’ etkinliği

Dicle Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı bünyesinde faaliyet yürüten Bisiklet Kulübü, sağlıklı bir yaşam için sporun önemine dikkat çekmek amacıyla Dicle'nin Pedal Sesi sloganıyla kampüs içerisinde etkinlik gerçekleştirdi.

Diyarbakır’da ‘Dicle’nin pedal sesi’ etkinliği
Diyarbakır
Dicle Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı bünyesinde faaliyet yürüten Bisiklet Kulübü, sağlıklı bir yaşam için sporun önemine dikkat çekmek amacıyla “Dicle’nin Pedal Sesi” sloganıyla kampüs içerisinde etkinlik gerçekleştirdi.

Dicle Üniversitesinde öğrenim gören öğrenci ve personellerin katılımına yönelik gerçekleşen etkinliğe SKS Daire Başkanlığınca bisiklet kulübüne tahsis edilen 50 adet bisikletle 50 kişilik bir grup, Kulüp Danışmanı Dr. Savaş Ayhan, Kulüp Başkanı Renas Jiyan Kılıç ve Antrenörler Azad İleri ile Pelda Tekin eşliğinde bütün kampüsü baştan aşağı pedal çevirerek turladı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...