Kursiyerlere, katılım belgesi verildi

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığ Belediyesi Ekonomi Geliştirme Merkezi bünyesinde açılan “Bilgisayar Okuryazarlığı Eğitimini” tamamlayan 41 kursiyere katılım belgelerini verdi.

Kursiyerlere, katılım belgesi verildi Güncel

EBEGEM bünyesinde, Kalkınma Bakanlığı, Habitat Kalkınma ve Yönetişim Derneği ve Microsoft Türkiye ortaklığında uygulanan “Bilgisayar Okuryazarlığı Eğitimini” Projesiyle Türkiye’nin E-Dönüşüm sürecinde vatandaşların bilgi ve iletişim teknolojisini etkin kullanması amaçlanıyor.

BAŞKAN YANILMAZ: “BİLGİSAYAR, ÖĞRENMEK ÖNEMLİ, DOĞRU YERDE KULLANMAK DAHA ÖNEMLİ”
Düzenlenen törende vatandaşlara katılım belgelerini veren Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, kursa katılan vatandaşları tebrik ederek “bilgisayar öğrenmek önemli ama öğrendiğimiz bilgisayarı doğru yerlerde kullanmak çok daha önemli” dedi.

Başkan Yanılmaz, bilgisayar bilgi, iletişim ve kendini yetiştirmekte çok önemli olduğunu vurgulayarak Anne Üniversitesi’nin 3. Döneminin kayıtlarının yakında başlayacağının müjdesini verdi. Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, göreve geldiklerinden itibaren gençler, çocuklar, bayanlar ve aile üzerinde ciddi çalışmalar yürüttüklerini söyledi.

KURSİYERLER, KURS İÇİN BAŞKAN YANILMAZ’A TEŞEKKÜR ETTİLER
Bilgisayar Okuryazarlığı Eğitimini” tamamlayarak katılım belgesini alan kursiyerlerde, önceden internete giremedikleri için üzüldüklerini ama kurs sayesinde artık internete girebildiklerini ifade ederek “Bilgisayar Okuryazarlığı Eğitimi” kursu için Başkan Yanılmaz’a teşekkür ettiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom