Gençlere Bağımlılıkla Mücadele konusunda seminer verildi

Erzincan Gençlik Merkezi, gençleri her türlü bağımlılıktan korumak ve farkındalık oluşturmak amacıyla harekete geçerek Bağımlılıkla Mücadele konularında gençlere eğitimler düzenliyor.

Gençlere Bağımlılıkla Mücadele konusunda seminer verildi
Erzincan
Erzincan Gençlik Merkezi, gençleri her türlü bağımlılıktan korumak ve farkındalık oluşturmak amacıyla harekete geçerek "Bağımlılıkla Mücadele" konularında gençlere eğitimler düzenliyor.

Erzincan Gençlik Merkezi gençlerin kişisel ve sosyal yönden gelişimlerine katkıda bulunacak faaliyetlere devam ediyor. Bu kapsamda Erzincan Gençlik Merkezi tarafından Gül Celal Toraman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gençlere madde bağımlılığı ve bağımlılıkla mücadele konusunda seminer verildi. Vaiz Mehmet Aydoğan tarafından verilen seminere gençlerin ilgisi yoğun oldu. Bağımlılık konusunda gençlerin bilgi düzeyinin arttırılmasının amaçlandığı seminerde konuşan Mehmet Aydoğan "Ülkemizde gün geçtikçe uyuşturucu, alkol, sigara kullanımına yönelik olumsuz haberler daha fazla yer almaya başlamıştır. Kullanımı hızla artan uyuşturucu maddelere karşı gençlerin daha dikkatli olması gereken bir dönemde bizlere düşen görevde olabildiğince fazla kişinin bilinçlenmesine katkı sağlamaktır."diyerek madde kullanımının sosyoekonomik durum ile bağlantısı, madde bağımlılığı tedavisinin hedefleri ve yapılacaklar ile toplumsal yaklaşımın nasıl olması gerektiği konularında bilgi verdi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...