Başkan Gülenç pazar esnafıyla bir araya geldi

Diyarbakır'ın Bismil İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç, pazar esnafını ziyaret ederek, sorun ve önerilerini dinledi.

Başkan Gülenç pazar esnafıyla bir araya geldi
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Bismil İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç, pazar esnafını ziyaret ederek, sorun ve önerilerini dinledi.

Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç, Belediye Yol Kontrol Sorumlusu Osman Avşar ile birlikte Pazartesi pazar esnafını ziyaret etti. Pazar esnafı ve alışveriş yapan vatandaşlarla ayaküstü sohbet eden Başkan Gülenç, esnafa bol ve bereketli kazançlar temennisinde bulundu. Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Gülenç, “Hizmetlerimize halkımızın desteğiyle hız kesmeden devam ediyoruz” dedi.

Pazarcı esnafın yoğun ilgisiyle karşılaşan Gülenç, sorunları çözmek için elbirliği ile çalıştıklarını ifade etti. Sohbet ederek dertlerini dinleyen Gülenç’e pazar konusunda ve diğer konularda isteklerini dile getiren esnaf, yapılan çalışmalardan memnuniyetlerini de dile getirdi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...