Kaymakam Kaya öğrencilerle bir araya geldi

Adıyaman'ın Kahta ilçe Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya, Yavuz Selim İlkokulu öğrencilerini ziyaret etti. Öğrencileri sınıfta ders dinlediği sırada ziyaret eden Kaymakam Kaya, öğrencilerle kısa bir süre sohbet ederek öğrencilerin isteklerini ve sıkıntılarını dinledi.

Kaymakam Kaya öğrencilerle bir araya geldi
Adıyaman
Adıyaman’ın Kahta ilçe Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya, Yavuz Selim İlkokulu öğrencilerini ziyaret etti. Öğrencileri sınıfta ders dinlediği sırada ziyaret eden Kaymakam Kaya, öğrencilerle kısa bir süre sohbet ederek öğrencilerin isteklerini ve sıkıntılarını dinledi.

Kaymakam Kaya, daha sonra okul idarecileri ve öğretmenlerden eğitim hakkında bilgiler aldı. Öğrencilerle bir araya gelerek sohbet eden Kahta Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya, “İnsanlar, yaşamı boyunca birçok bilgi öğrenir. Başarının sırrı da okumaktır. Okulda olduğu kadar hayatta da başarının en önde gelen şartlarından biri yine okumaktır. Okul kitaplarıyla yetinmemeliyiz. Hiçbir şey okumanın yerini tutamaz. Kültürlü bir insan olmanın biricik yolu okumaktır” dedi.

Kaymakam Kaya, Yavuz Selim İlkokuluna yaptığı ziyaretten sonra öğrencilere çeşitli hediyeler vererek, öğrencilere eğitim hayatında başarılar diledi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...