Çocuklar çizgi film karakterleri ile eğleniyor

Elazığ Belediyesi, şehrin muhtelif parklarına çocukların sevdiği çizgi film kahramanlarının figürlerini yerleştiriyor.

Çocuklar çizgi film karakterleri ile eğleniyor Güncel

Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Malatya Caddesi Yol boyunda bulanan parklara, Dağukent Mahallesi Mustafa Temizer Caddesi Belediyespor Tesisleri yanında bulunan parka, Cumhuriyet Mahallesi Azerbaycan Parkı’na çocukların sevdiği çizgi film kahramanları Keloğlan ve Bugs Bunny karakterlerinin figürleri yerleştirdi.

Elazığ’ın yeni yaşam merkezi Kültür Park’a da çizgi film kahramanları Keloğlan ve Bugs Bunny karakterlerinin figürleri yerleştirilecek.

Çizgi film kahramanları Keloğlan ve Bugs Bunny karakterlerini parklarda gören çocuklar parklarda daha çok zaman geçirmeye başladılar.

Konuyla ilgili Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından çocukların parklarda daha çok vakit geçirmeleri ve gönüllerince eğlenmeleri amacıyla şehrin çeşitli parklarına 3 tane Keloğlan ve 3 tane Bugs Bunny karakterlerinin figürleri yerleştirildi. Ayrıca ekipler tarafından parklara; ufo, dönence ve ipli tırmanma oyun gurupları da yerleştirildiği” belirtildi.

Parkları yeni yüzüyle gören çocuklar, parklara yerleştirilen çizgi film kahramanlarını çok sevdiklerini söyleyerek Elazığ Belediyesi’ne teşekkür ettiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom