Kayapınar’da velilere seminer

Diyarbakır'ın Kayapınar İlçe Kaymakamlığı ve Belediyesince öğrenci velilerine yönelik seminer düzenlendi.

Kayapınar’da velilere seminer
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Kayapınar İlçe Kaymakamlığı ve Belediyesince öğrenci velilerine yönelik seminer düzenlendi.

Kasım ayında 4 bin öğretmen ve 450 okul idarecisine yönelik okul idarecileri, sınıf öğretmenleri ve kamu idarecileri için “Lider Öğretmen” ve “Liderlik ve Yönetim Becerileri” konularında 8 oturum olarak seminer düzenleyen Kayapınar Kaymakamlığı ve Belediyesi, aralık ayında ise velilere yönelik seminer düzenledi. Gazi Üniversitesi Prof. Dr. Necati Cemaloğlu’nun verdiği seminerde anne ve babaların çocukların eğitiminde yaptıkları hatalar, eksiklikler ve çözüm önerileri ile ilgili bilgi verildi. Cumartesi ve Pazar günleri sabah ve öğleden sonra toplam 12 oturum düzenlenen seminerlerimize toplam 6 bin veli katıldı.

İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı, velilerin çocuklarını çok sevmesine rağmen bilgi eksikliğinden zaman zaman hatalar yapabileceğini ve bu durumun çocukların gelişimine olumsuz etkileyebileceğini belirterek, Kayapınarlı velilerin geleceğimiz olan çocukları yetiştirirken yaptıkları hataları en aza indirmek öncelikli görevlerimiz arasında olduğunu ifade etti. Balcı, öğretmen ve velilere yönelik eğitimlere 4 bin öğretmen, 450 okul idarecisi ve 6 bin velinin katıldığını dile getirerek, bu eğitimlerden duyulan memnuniyetin çok yüksek olduğunu vurguladı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...