MASTÖB’DEN Avşar’a hayırlı olsun ziyareti

Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği (MASTÖB) Malatya Şube Başkanı Murat Cengiz ve yönetimi, MHP İl Başkanı Bülent Avşar'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

MASTÖB’DEN Avşar’a hayırlı olsun ziyareti
Malatya
Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği (MASTÖB) Malatya Şube Başkanı Murat Cengiz ve yönetimi, MHP İl Başkanı Bülent Avşar’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

MHP İl başkanı Bülent Avşar, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Bizim için STK’larımız vazgeçilmezlerimizdir. Onlar bizim yön pusulamızdır. Fikirlerini bizler her zaman önemsemişizdir. MASTÖB’ünde çalışmalarını yakinen takip ediyoruz. Başarılı ve bir o kadar da güzel çalışmalarını projelerini gözlemlemekteyiz. Milliyetçi Hareket Partisi olarak her zaman MASTÖB ile beraber olduğumuzu belirtmek isteriz" şeklinde konuştu. .

MASTÖB Malatya Şube Başkanı Murat Cengiz ise, 5 Kasım’da göreve gelen MHP İl Başkanı Avşar’a başarılar diledi. Cengiz, "Kendisine ve yönetimine ortak paydamız Malatya için başarılar diliyoruz" diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...