Egzama, Astım ve KOAH hastalarının yeni adresi tuz odası

Elazığ’da Malatya yolu üzerinde yeni açılan Tornado sağlık yaşam ve spor merkezi 'Tuz Odası' özellikle solunum yolları rahatsızlıklarından yakınan Astım, Bronşit, Nefes darlığı, KOAH ve Sinüzit başta olmak üzere benzeri hastalıklarla uğraşanların yeni adresi oldu.

Egzama, Astım ve KOAH hastalarının yeni adresi tuz odası Güncel

Doktorların da tavsiye ettiği bir tedavi yöntemi olan tuz terapisiyle hastalarda ciddi bir rahatlama gözlenirken yine solunum sistemi ile ilişkili olarak rahat nefes alamama kaynaklı uyku düzensizlikleri, uyku bozuklukları, sabahları yorgun uyanma durumlarında da yüksek düzeyde faydası görülen bir yöntem olarak da dikkat çekiyor.

ELAZIĞ'DA BİR İLK

Ataşehir Mahallesinde Malatya yolunda yeni açılan ve bir ilk olma özelliğini taşıyan Tuz Odasıyla ilgili bilgiler veren Tornado Sağlıklı Yaşam ve Spor Merkezi ortaklarından Fahrettin Bayram “ Ülkemizde olduğu gibi ilimizde de Astım, Alerjik Astım, Astım Bronşit, Nefes Darlığı, Sinüzit, Kronik Öksürükler, Genel Burun Tıkanıklıkları, Nefes Yoluna Bağlı Horlamalar, Geniz Akıntıları, Uyku Düzensizlikleri, Yorgun Uyanma çok sık görülen bir durumdu. Sadece bir spor salonu değil sağlıklı yaşam merkezi olma ilkesiyle Tuz Odasını da ilimize kazandırmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm halkımızı çay içmeye ve tuz odamızı görmeye, burada tedavi etmeye bekliyoruz.”

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...