Savaştan kaçan ailelere kışlık kart verildi

Birleşmiş Milletler Uluslararası Göç Örgütü (IOM) tarafından yaşanan savaşlardan kaçarak Adıyaman'a gelen Irak, Suriyeli ve Afgan ailelere kışlık yardım kartları dağıtıldı.

Savaştan kaçan ailelere kışlık kart verildi
Adıyaman
Birleşmiş Milletler Uluslararası Göç Örgütü (IOM) tarafından yaşanan savaşlardan kaçarak Adıyaman’a gelen Irak, Suriyeli ve Afgan ailelere kışlık yardım kartları dağıtıldı.

Gölbaşı Caddesi Mimar Sinan Parkı karşısında bulunan bir düğün salonunda dağıtımı gerçekleştirilen kışlık kartlar yapılan başvurular ve incelemelerin ardından hak sahibi ailelere tek tek dağıtıldı. Birleşmiş Milletler Uluslararası Göç Örgütü görevlileri tarafından incelemeleri tamamlanan kent merkezinde bulunan toplam bin 500 aileye kışlık yardım kartları dağıtıldı. Kartlarını görevlilerin ellerinden teslim alan savaştan kaçan aile bireyleri, kartların geçerli olduğu iş yerlerinden alış veriş yapabilecek.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...