İçme İlkokulu'na yeni birimler açıldı

Elazığ'da İçme İlkokulu'nda, ana sınıfı, bilişim sınıfı ve etkinlik odası açıldı.

İçme İlkokulu'na yeni birimler açıldı Güncel

İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, merkeze bağlı İçme İlkokulu'nda hazırlanan ana sınıfı, bilişim sınıfı ve etkinlik odasının açılışının Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk tarafından gerçekleştirildiği belirtildi.

Turkcell tarafından donatılan bilişim sınıfının 16 diz üstü bilgisayar ve sınıf malzemeleri ile öğrencilerin hizmetine sunulduğu ifade edilen açıklamada, Güven Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Nükhet Küçükel tarafından dizayn edilen ana sınıfı ve Goncalar Solmasın Derneği tarafından hazırlanan oyun ve etkinlik odası ile birlikte okuldaki önemli eksiklerin tamamlanmış olduğu kaydedildi.

Açılışın ardından Gürtürk'ün öğrenciler ile bir araya gelerek çeşitli hediyeler verdiği ve "Elazığ her yerde okuyor" kampanyası kapsamında kitap dağıttığı ifade edildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Gürtürk, açılan yeni sınıflar ve etkinlik odalarının öğrencilerin daha iyi bir eğitim görmesi açısından büyük faydalar sağlayacağını belirterek hayırlı olmasını diledi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...