Bismil’de Esnaf Caddesi’ne dekoratif saksı yerleştirildi

Diyarbakır'ın Bismil İlçe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Esnaf Caddesi'ne dekoratif ahşap saksı yerleştirildi.

Bismil’de Esnaf Caddesi’ne dekoratif saksı yerleştirildi
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Bismil İlçe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Esnaf Caddesi’ne dekoratif ahşap saksı yerleştirildi.

Bismil ilçe merkezinde yaptığı farklı uygulamalarla dikkatleri üzerine çeken Bismil Belediyesi, kaldırım kenarlarına dekoratif ahşap saksılar yerleştiriyor. Bu kapsamda belirli caddelere ilk etapta 100 adet dekoratif ahşap saksı yerleştirildi. Esnaf Caddesi’ne yerleştirilen saksılar vatandaşların beğenisini kazandı. Vatandaşlar, “Çok güzel bir çalışma olmuş. Emeği geçenlerin ellerine sağlık. Beklenen ve yakışan bu ilçemizde bu tür çalışmaları görmek bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Trafik yoğunluğunda sıkıntı oldukça fazlaydı. Bu çalışma ile hem dükkânlarımızdaki ürünler daha net görülecek hem de artacaktır. Sokağa girdiğimizde hemen fark ediliyor. Bu sokağa yakışan bir uygulama oldu. Esnaf arkadaşlar, araçların parklarından dolayı oldukça şikayetçilerdi. Esnafların vitrinlerindeki ürünler görünmüyordu. Ancak bu çalışmayla ürünlerini daha etkin sergileyebilecekler. Bununla birlikte sadece araçlar değil yayalar da oldukça şikayetçilerdi. Kaldırımlarda yayalar araç parklarından dolayı yürüyemiyorlardı. Bu uygulama ile sorunlar bir nebzede olsa hafifletilmiş oldu. Yapılan çalışmalar bence oldukça güzel, Bismil Belediyesi’ne teşekkür ediyorum” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...